Silne związki - silna kuratela

MOZaika- nowa odsłona

Jak zwykle z dużą satysfakcją prezentujemy Wam nowy numer MOZaiki. Tym razem w trochę innej, nowej odsłonie graficznej. Dziękujemy Redaktor Naczelnej Jadwidze Kowalczuk za cenny czas, który poświęciła, abyśmy na bieżąco mogli być z tym co się dzieje w związku i nie tylko.

Zapraszamy do lektury 7 numeru MOZ-aiki, w którym może znajdziecie odpowiedzi na niektóre pytania. W numerze, jak zawsze opowiemy wam o naszych związkowych sprawach, w artykule Pawła Grędzińskiego przeczytacie, jak to było na proteście kuratorów sądowych, Adam Witkowicz opowie o przebiegu, trudnościach i efektach batalii o nowelizację Ustawy o kuratorach sądowych, w kolejnym tekście przybliży nam tajniki odliczenia składek członków związków zawodowych w rozliczeniu PIT za 2022 rok.

Przewodnicząca Aleksandra Szewera – Nalewajek zaprasza nas na dwie bardzo ciekawe rozmowy, z wcześniej wspomnianą Posłanką Moniką Falej oraz Przewodniczącym KRK Dariuszem Palmisrskim.

W numerze, jak zawsze nie zabrakło kuratorskich pasji, Tomasz Graban zabierze nas do świata filmu, a ja opowiem o niezwykłym talencie naszej koleżanki Bernardy Niktorowicz. Tak więc nie przedłużając, serdecznie zapraszam do lektury oraz dzielenia się wrażeniami i pomysłami pod adresem: mozaika@ozzks.pl; lub na naszych stronach na Facebooku

Redaktor Naczelna Jadwiga Kowalczuk

SIÓDMY NUMER MOZAIKI- KURATORSKIEGO BIULETYNU ZWIĄZKOWEGO

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn